ILETIŞIM - MGREMAPS | Chip Tuning Upgrade
 
MGREMAPS BAYILERIMIZ IÇIN TIKLAYIN

MERKEZ OFİS

KOCAELİ

GÖRKEM KONAK

Adres: Yenişehir mah. Derya sok. No 4/A İzmit / KOCAELI

0544 914 41 61

info@mgremaps.com

 
CHİP TUNİNG NEDİR ?

Chip tuning, motor kontrol ünitesinin (ecu) yeniden programlanması işlemidir. Chip tuning çeşitli talepler doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Bu talepler bazı durumlarda ihtiyaç halinede dönüşmektedir. Aşağıda bazı chip tuning sayesinde yapılabilecek işlemleri görebilirsiniz. -motor gücünün yükseltilmesi -hız limitinin yükseltilmesi ve azaltılması -motor modifikasyonu yapıldığı taktirde gerekli olan yazılımsal değişikliğin yapılması -akış metre iptali -map sensorü optimizasyonu Günümüz modern teknolojisi sayesinde hem daha ekonomik hem daha güçlü araçlar kullanabilmek mümkün olmaya başladı. Fakat yaşadığımız hava koşulları(oksijen oranı), yakıt şartları ve müşteri sürüş proflerini ön planda tutan araç üretim firmaları araçların çıkarabileceği gücün çok daha altında piyasaya sürüyorlar. Burda da yine chip tuning devreye giriyor. Biz sizin aracınızdaki gizli kalan bu gücü ortaya çıkarıyoruz ve bunu standart bir şekilde yapmıyoruz. Çünkü bizde araç üreticileri gibi tüm etkenleri ve sürüş profillerini göz önünde bulundurarak ortam şartlarına uygun, optimum güç artışını sizlere sunuyoruz.

CHİP TUNİNG ZARARLI MIDIR ?

Chip tuning işlemi işinde tecrübeli kişiler tarafınan yapıldığında herhangi bir zararı yoktur.Aksine faydaları vardır.Aracınız stabil bi şekilde kullandığınızda yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.Ara hızlanmalarınız artığı için daha rahat sollama yapabilir riskleri azaltabilirsiniz.

YAKIT TASARRUFU SAĞLANIR MI ?

Evet ama bu sizin elinizde olan bişidir.Aracınızı daha önce nasıl kullanıyorsanız chip tuning işleminden sonrada aynı şekilde kullanırsanız yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

CHİP TUNİNG İŞLEMİNDE HERHANGİ BİR PARÇA DEĞİŞTİRMEM GEREKLİ Mİ ?

Bu tamamen kullanıcının isteğine bağlı sunulmaktadır.Araca ekstra modifikasyon yapılacaksa gereklidir.Sadece soft yazılım yani STAGE 1 yazılım yapılacaksa herhangi bir parça değişimine yada modifikasyonuna gerek yoktur.

YAZILIMLARINIZ CUSTOM YADA HAZIR PAKET YAZILIMLAR MI ?

Kesinlikle hazır yazılım dosyaları kullanmamaktayız.MG Remaps olarak her araca özel custom dosyalar hazırlanmaktadır.Sonuçta her araç aynı kilometrelerde aynı yapıda değildir.Bu yüzden kesinlikle custom dosyalar hazırlayarak en iyi müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.